ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ
στάση Μαγούλα
861, 863, 864 ή 879 / στάση ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ επί της οδού αδελφών Κυπραίου και συνέχεια με Τοπικό λεωφορείο 862 / στάση ΒΙΕΧ.
ΜΕΤΡΟ
σταθμός Αγ. Μαρίνας
Α16 ή 876 / τέρμα παραλίας Ελευσίνας και έπειτα με τα 861, 863, 864 ή 879 / στάση ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ επί της οδού αδελφών Κυπραίου.
ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ
862 Τοπικό λεωφορείο
Γραμμή Παραλία Ελευσίνας - Άνω Ελευσίνα / στάση μπροστά στο κατάστημα ΒΙΕΧ ή στην πίσω πλευρά στην πλατεία συνοικίας Παπακώστα.